Dolap ve Depolama Sistemleri

Okul, OfisOtelEv veya herhangi bir alanda, İhtiyacınız olabilecek hertürlü depolama ihtiyacı için, her ayrıntısı titizlikle düşünülmüş, bağımsız olarak kullanılabileceği gibi birbirleri ile maximum uyumla kullanılabilecek depolama çözümlerimiz bulunmaktadır.

Okul, Hastane, Otel, İş Yerleri, Fabrikalar, Spor Salonları v.b. yerlerde, kişisel alan oluşturmak için kullanılan soyunma ve emanet dolapları,ihtiyacınıza göre, en makul kullanım şekline ve en uygun kapasiteye göre seçilerek titizlikle uygulanmaktadır. Çeşitli aksesuar seçenekleri oluşturularak taleplerinize en uygun seçim oluşturulmaktadır.

Islak alanlarda kullanım için Compact Kapaklı Dolaplar tercih edilirken, Nem ve rutubetin olmadığı ortamlarda kullanılmak için maliyet açısından daha uygun olan MDFLam Kapaklı Soyunma Dolapları tercih edilmektedir.  

Çağrı merkezi ve spor salonları gibi sirkülasyon ve kullanım miktarının fazla olduğu uygulamalarda, elektronik şifreli kilitler kullanım için daha uygunken, daha az sayılarda olan kullanım için standart kilitler tercih edilebilir.

Her ihtiyacınıza çözüm bulmak için, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu üretilen Depolama Sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. 

Yukarı