Hakkımızda

Tarihçe

2004 yılında kurulan, ahşap kapı ve mobilya uygulamaları alanında Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde yer alan Defne Orman Ürünleri, 5000 m² fabrikası ve sayısı 30'un üzerindeki personeli ile İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da faaliyet göstermektedir. Tamamlanan işleri arasında; Havaalanı, Hastane, Üniversite, Yurt, Okul, Otel, Ofis, Metro ve Fabrika projeleri başta yer almaktadır. 2023 yılı ilk çeyreği itibariyle toplamda 21 farklı Ülkeye ulaşan ihracatının payını, toplam satışı içerisinde hızla arttırarak yoluna devam etmektedir. 20. faaliyet yılını kutlamaya hazırlanan firmamız 2024 yılı içerisinde yaptığı nitelikli projelere yenilerini ekleyerek ihracat yaptığı ülke sayısını 30'a çıkartmayı hedeflemektedir.
Fabrikamızda; Panel Ebatlama - BantlamaSıcak Pres - Laminasyon Hattı ve Alüminyum İmalat Hattı ve Özel Proje Uygulamaları için çalışma alanlarımız bulunmaktadır.

 

Sayılarla Fabrikamız;

Üretim Alanımız; 3.100 m²,
Ofis ve Showroom alanımız; 1.050 m²
Açık Kullanım Alanımız; 1,000 m²

Olmakla beraber toplamda, 5.150 m² kullanıma hazır fabrika alanımız bulunmaktadır. 


 

Misyon

 
Gelişen ve yenilenen teknolojiye uyum sağlayarak büyüyen firmamız; verimliliği, kaliteli üretimi, müşteri memnuniyetini ve çevre sağlığına duyarlı üretimi esas alarak, sektördeki haklı prestijini koruyarak, sağlam bir şekilde ticari hayatına devam etmektedir.
 

 

Vizyon

 
Firmamızın hedefi,  tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek profesyonel kadrosu ile bulunduğu faaliyet alanında lider firma olmaktır. 
Yukarı